FOLIE MAGNETYCZNE

Folia magnetyczna MAGNETIC posiada najwyższej jakości akrylową powierzchnię magnesującą, ułatwiającą obróbkę materiału oraz podnoszącą walory estetyczne i eksploatacyjne finalnego produktu. Jest folią o dużej sile przyciągania i zróżnicowanej grubości. Można porównać ją do długiego płaskiego magnesu. Proces produkcji folii magnetycznej polega na komponowaniu proszku o właściwościach ferromagnetycznych z syntetyczną gumą. Ten typ magnesu zwany folią magnetyczną charakteryzuje się dużą elastycznością, odpornością na korozję, posiada właściwości magnesu stałego. Gumowy materiał zmieszany z proszkiem ferrytowym, laminowany warstwą PVC, takie połączenie sprawia, że folia zachowuje elastyczność nawet w niskich temperaturach, choć wymagane jest wtedy więcej uwagi podczas jej użytkowania.

Jest atrakcyjnym nośnikiem reklamy wizualnej, znakomicie nadaje się zarówno na reklamy umieszczane na środkach transportu, cenniki, tablice informacyjne oraz masowo drukowane gadżety, wizytówki, kalendarzyki, breloczki, zabawki i pomoce dydaktyczne oraz wszystkie tymczasowe formy reklamy. Grafika naniesiona za pomocą folii magnetycznej jest w pełni usuwalna i nie powoduje zanieczyszczeń powierzchni np: samochodu. Zaleca się ją w systemach częstej zmiany informacji.

Z uwagi na łatwość szybkiego montażu i demontażu reklamy z zastosowaniem MAGNETIC może być wykorzystywany wielokrotnie w dowolnym miejscu i czasie.

W ofercie dostępne grubości: 0,4, 0,5, 0,6, 0,7.

Folia jest dostępna w rolkach o szerokości 62 cm i długości 30 mb.